Kontakt z nami: redakcja@lopiast.edu.pl

Najlepsze poradniki w kategorii wyboru plecaka – zaufaj portalowi uczniowskiemu lopiast.edu.pl!

RZUĆ OKIEM NA INNE PORADNIKI:

• zobacz stylizacje naszych czytelników
  • wybierz najlepszy plecak do szkoły
  • zobacz gdzie tanio zaopatrzyć się w przybory do zajęć technicznych oraz plastycznych
  • szukasz szkoły językowej? sprawdź listę rekomendowanych szkół językowych

Zamów plecak:

• plecaki szkolne
  • plecaki miejskie
  • plecaki skórzane
  • plecaki dla uczniów
  • plecaki studenckie
  • plecaki turystyczne
  • plecaki trekkingowe

Jesteś tutaj ponieważ szukasz skórzanego plecaka o uniwersalnym charakterze?

Zobacz najpopularniejsze modele plecaków skórzanych dla kobiet i mężczyzn:

plecak skórzany
Źródło plecak.net

Powyższe cztery fasony plecaków – uszyte są ze skóry w czarnym oraz brązowym kolorze. Możecie obejrzeć więcej zdjęci tych skórzanych fasonów na Plecak.net.

Poznaj plecak skórzany wybrany przez czytelników Lopiast.edu.pl

W wyniku głosowania na forum Lopiast.edu.pl – wyłoniliśmy najlepszy plecak skórzany roku 2023.Chcesz wziąć udział w kolejnych ankietach? Pobierz Aplikację naszego Serwisu:
To najlepszy plecak skórzany vintage, wyposażony do dodatkowe kieszenie i uszyty z grubej skóry naturalnej w camel-owym kolorze: https://plecak.net/camel-plecak-skorzany-vintage-z-kieszeniami-belveder-outlander-bt33.html
plecak skórzany damski
Źródło Plecak.net

Inne media poświęcone modzie na skórzane plecaki:

Blogi modowe to najlepsze źródło informacji, jeśli chodzi o aktualnie panujące trendy w galanterii skórzanej. Zobaczcie chociażby blog Pctpis – opisujący skórzane plecaki na laptopa. Plecaki skórzane tego typu są nie tylko pojemne ale i praktyczne. Idealne do pracy w biurze i dziale IT.

Portal Drabik.com.pl opisał z kolei duży plecak skórzany XXL. Ten rodzaj z pewnością ucieszy mężczyzn szukających naprawdę dużego plecaka skórzanego. Plecaki tego typu są ciężkie ale i masywne, skóra osiąga tutaj prawie 2mm grubości.